— Novinky —
 

Původní soubory k El Pasu stále mám a počítám, že červenec budu mít trochu volnější. Pokud by byl zájem, mohu se opět pustit do díla. Je to na vás! Ciao!

Ač mělo rozšíření vyjít již před měsícem, z časových důvodů a především kvůli nízkému počtu zájemců jsem vývoj těsně před dokončením opět pozastavil a věnoval se věcem, které pro mě byly momentálně důležitější.

Klikni SEM, stáhni si testovací soubor a do souboru zadej heslo betatest! Nová rozšířená verze obsahuje všechny karty Wanted! a 12 postav na ochutnávku. Tento víkend se také dočkáte prvních informací o nových kartách vybavení.

Po delší odstávce ve vývoji jsem si opět našel chvíli času, takže se na novém rozšíření opět pracuje. Oficiální datum uvedení je 10.7.2017, představení nového rozšíření bude doprovázet vznik limitované série sběratelských placek, které si budete moci zakoupit.

Po delší době se opět dostávám k tvorbě rozšíření a práci na webu. Jednou z inovací se stává nová forma rubriky novinky, která je přehlednější a umožňuje psát komentáře. Původní články naleznete v odkazu níže.